Altunizade Mah Çatı Ustası 0542 512 17 29

14 Ağustos 2022by admin0

Altunizade Mah Çatı Ustası  uzun yıllardır profesyonel ekibiyle beraber Altunizade mah da 1 m2’den 10000 m2’ye kadar her büyüklükteki çatı işlerini başarı ile yerine getirmektedir.  Hava şartları, uzun yıllardır kullanımdan kaynaklı aşınmalar veya farklı bir nedenden dolayı çatınız zarar görmüş olabilir. İşinin ehli eğitimli ustalarımız çatınızın onarım  için gerekli olan işçilik hizmetini size sunacaktır. Ayrıca ücretsiz keşif hizmeti sunan firmamız personellerimiz yardımıyla çatınızın hasar tespit raporunu çıkaracaktır.

Altunizade Mah Çatı Tamiri İşleri

Yağmur yağmasından ya da farklı bir sebepten çatınız sızdırıyorsa bizi arayabilirsiniz. Yapılan incelemeler sonucunda eğer çatınız tamir edilerek onarılabiliyor ise  ustalarımız bununla alakalı en uygun çözüm yollarını bulacaktır ve bu doğrultuda çatınızın tamir işlemlerini gerçekleştirecektir. Müşteri memnuniyetini için çalışan firmamız Çatıustasıyım size uygun fiyatlar ile Altunizade Mah çatı tamiri işlerini gerçekleştirecektir.

Altunizade Mah Çatı Aktarma İşleri

Bir binanın çatısının hiç kuşkusuz en önemli görevlerinden biri de su yalıtımıdır.  Çatınız yıpranma, elverişsiz hava şartları veya farklı sebeplerden dolayı  eğer görevini tam olarak yerine getiremiyorsa Altunizade Mah çatı aktarma işlemi yapılması gerekmektedir.  Bu durumda eski kiremitler eğer kırıksa ya da hasarlıysa yenilenir ve çatı mertekleri üzerine tahta çakılarak sağlam bir membran örtüsü serilir. Su yalıtım malzemesi yenisiyle membran uygulanarak  değiştirilir. Eğer ahşap karkasta yani çatı taşıyıcılarında hasar varsa yenilenir. Gizli derelerde ve çatıdaki asma derelerinde hasar varsa yenilenir. Baca kenarı ve asansör kulesinin gerekli bakımları sağlanır ve su girmesinin önüne geçilir. Bizimle çalışırsanız firmamız Çatıustasıyım çatınızın aktarılması için gerekli olan tüm kontrolleri sağlayıp Altunizade Mah çatı onarım işlerinizi tamamlayacaktır.

Altunizade Mah Çatı Yenileme İşleri

Altunizade Mah de çatı yenileme işlerinde gerekli olan tecrübe ve ekibe sahiptir. Binanızın çatısını yenilemek evinize yapacağınız en önemli yatırımlardan biridir. Altunizade Mah çatı ustalarımız kaliteli malzemelerle çatı yenileme işlerinizi yapacaktır. Uzman çatı kaplama işçiliği sunan ekibimiz çatınızın uzun ömürlü olması için gerekli kalitede konut çatı kaplama ürünlerini kullanacaktır.

Altunizade Mah Çatı İzolasyon Hizmeti 

Altunizade Mah Çatı izolasyonu sayesinde kışın ısıtma yazın da soğutma maliyetleri azalır. Bu da ısıtmaya ya da soğutmaya harcayacağınız maliyetleri azaltır. Bütçenizi korumak ve faturalarınızın düşük gelmesini istiyorsanız doğru bir ekibe Altunizade Mah çatı izlasyon işlerinizi yaptırmalısınız. Çatıustasıyım Altunizade Mah daki evinizin çatısı için yangına ve su geçirmezliğe dikkat ederek gerekli olan yalıtım malzemeleriyle izalasyon işlerini gerçekleştirmektedir. Sizde çatı yalıtım problemleri için 7/24 hizmet sunan firmamız Çatıustasıyım’ı arayabilirsiniz.

Altunizade Mah Güneş Enerjisi Hizmeti

Altunizade Mah bulunduğu yer itibariyle güneş paneli kurmak için İstanbul’da en uygun yerlerden biridir. Kurulacak güneş enerjisi panelleriyle faturalarınızdan yarı yarıya tasarruf edecekken ayrıca %100 yenilebilir enerjinin de sahibi olabilirsiniz. Eğer sizde Çatıustasıyım’ın uzman kadrosuna güneş paneli kurdurmak isterseniz detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Altunizade Mah Çatıustasıyım Hizmet Fiyatları

Altunizade Mah Çatı Ustası  müşteri memnuniyetini yıllardır ön planda tutarak profesyonel kadrosuyla beraber müşterilerine kalite bir hizmet sunmak için çalışmaktadır. Sunduğumuz kaliteli hizmet ve kullandığımız malzemeleri  vereceğimizi hizmetin aşamalarına göre ve müşterimizin bütçesini düşünerek uygun fiyat aralıklarında yapmaktayız. Sizde ücretsiz keşif hizmeti ve 7/24 hizmet veren firmamızla çalışmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bizi arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi - Saat 8.00 - 19.00
Pazar Kapalıyız
Adresimiz
İstanbul - Ataşehir
Telefon Numaramız
0 - 542 512 17 29
BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
e-Mail Adreslerimiz
iletisim@catiustasiyim
destek@catiustasiyim