Adalar Çatı Ustası 0542 512 17 29

2 Temmuz 2020by admin0

Çatı, bir binanın en önemli unsurdur. Eğer çatı sağlam olmaza bina sürekli olarak nemden ya da doğal olaylardan hasar görür ve kullanım ömrü azalır. Özellikle çatı bakımı düzenli aralıklarla yaptırılmalıdır. Aksi taktirde çatıda zarar gören ya da sızdıran bir kısım fark edilmezse binanın bütünü bundan zarar görebilir. Rutubet ve neme bağlı bir çok sorun ortaya çıkabilir. Bu sayede binanın sağlamlığı tehlike altına girer ancak çatı sürekli olarak kontrol edilir ve  düzenli bakımları yapılırsa binanın kullanım ömrü uzar ve bina sağlamlığına zarar veren etmenlerden korunmuş olur. Özellikle yüksek yağış alan bölgelerde çatıların sağlamlığı bina için hayati öneme sahiptir. Çatıdan sızan su binanın her alanında nem oluşuma ve kötü kokuların ortaya çıkmasına sebep olur.

Yaşam alanlarımız olan evlerimiz ve iş yerlerimiz çatılar tarafından korunurlar. Eğer çatı güçsüz kalır ya da zarar görür ancak onarılmazsa kalıcı ve maliyeti çok yüksek sorunlar ile karşılaşılabilir. Özellikle akma gibi sorunlar ülkemizde çok sık yaşanan durumlardır. Bu durumda mutlaka çatı Adalar çatı ustası tarafından onarılmalıdır. Çatı ustası, teras ve çatıların beton zeminlerinden su giderlerine kadar her noktasında özenle çalışır. Çatı için gerekli her türlü uygulamanın sıfırdan yapımı, tamiri ve bakımı ya da yenilenmesi ile birebir ilgilenir. Çatıustasıyım firması olarak izlere işinde uzman çatı ustası ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Çatı Neden Tamire veya Bakıma İhtiyaç Duyar ?

Çatılar bakıldığında binaların en çok yıpranan bölgeleridir. Çünkü sürekli olarak, yağmur, kar ve güneş gibi unsurlara maruz kalırlar. Doğanın yıpratıcı etkileri zamanla çatıların zarar görmesine, aşınmasına hatta çökmesine yol açabilir. Tüm bunların önüne geçmek için çatı tamiri ve bakımı düzenli aralıklarla yaptırılmalıdır. Bu sayede çatının sağlamlığı korunur ve herhangi bir olumsuz durum yaşanmasının önüne geçilir. Çatının sağlamlığının korunması demek, içerisinde hayatınızı devam ettirdiğiniz ya da çalıştığınız binanında sağlamlığının korunması demektir. Bu nedenle çatı sık arlıklarla kontrol edilmeli ve gereken bakım işlemleri usta tarafından yapılmalıdır. Eğer işlemler profesyonel kişiler tarafından yapılmazsa daha büyük sorunlar yaşanabilir.

Çatı Tamiri veya Bakımı Nasıl Yapılır ?

Firmamız Adalar çatı ustası hizmetini sizlere sunarken  öncelikli olarak sizlerin en iyi hizmeti en uygun şekilde almasını göz önünde bulundurmaktadır. Bizimle iletişime geçtiğinizde ve yaşadığınız sorunu bildirdiğinizde en kısa sürede işinde tamamen uzmanlaşmış ekibimiz ile problemin yaşandığı noktaya geliyoruz. İlk olarak çatıda doğru tespitler yaparak kullanılacak olan malzeme ve araçları belirliyor ardından hiç vakit kaybetmeden, tamir ya da bakım işlemine geçiyoruz.

Ekimiz tamamen uzman ustalardan oluşup işlemleri profesyonel araç ve gereçler ile gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda işlemler pratik ve hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.  Bu sayede sizlerin yaşayacağı ciddi para ve zaman kaybının da önüne geçilmek amaçlanmaktadır. İşlemler ne kısa sürede en sağlıklı şekilde tamamlanır ve uzun ömürlü olursa sizler sık olarak çatı bakımı ile uğraşmaz ve zaman kaybı yaşamamış olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi - Saat 8.00 - 19.00
Pazar Kapalıyız
Adresimiz
İstanbul - Ataşehir
Telefon Numaramız
0 - 542 512 17 29
BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
e-Mail Adreslerimiz
iletisim@catiustasiyim
destek@catiustasiyim