Kamelya Kurulumu 0542 512 17 29

30 Nisan 2020by admin0

İnsan için doğa her zaman özeldir. Doğa içerisinde vakit geçirmek, temiz oksijen sayesinde insanlara iyi gelmektedir. Huzur ve sağlıklı yaşamın sırrı doğadan geçer. Bahçeli bir eve sahip olan, fakat gerekli özeni göstermeyen bireylerin evin içerisine tıkıldığını görmekteyiz. Bahçenizde hoş dekorasyonlar yaparak, daha enerjik vakit geçirebileceğiniz alanlar oluşturmalısınız. Eğer çocuğunuz varsa, onun gelişimi açısından da bahçede büyümesi önemlidir. Evinizin bahçesine uygun bir peyzaj tasarımı sayesinde dört mevsim yeşillikler içinde yaşayabileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz.  Tabi sonbahar aylarında sizleri yağmurdan koruyacak üstü kapalı bir kamelya, her anın tadını doyasıya çıkartmanıza olanak sağlayacaktır. Kamelya insanlara, doğa ile yakınlaşma fırsatı sunar. Bazen içerisinde bulunduğumuz hayat koşturmacasından bunalıp, tamamen kendimizi ve doğanın sesini dinlediğimiz bir alana ihtiyaç duyarız. Bireyler kamelyasının içini tamamıyla kendi özel zevklerine göre dizayn etmelidir. Eğer yalnızlığı daha çok seviyorsa, az eşyalı küçük bir kamelya yeterli olacaktır. Kalabalık arkadaş gruplarına sahip olanlarda ise, geniş sofralara yer verilerek beraber bir kullanım alnı oluşturulacaktır.

Bahçenize kamelya yapmak için, kullandığınız peyzaj öğeleri ve bahçe genişliği çok önemlidir. Genellikle kamelya ölçülerinin standart olduğu bilinse de, ekstra bir ücret karşılığında farklı ölçülerde üretilebilir. Kamelyanın bahçenizin formuna uygun olması estetik görünüm sağlayacaktır. Yuvarlak, altıgen, oval, dikdörtgen, kare gibi çeşitli geometrik şekilleri tercih edebileceğiniz gibi, tamamen özel formlarda oluşturulan kamelyalar sizlere çok iyi hissettirecektir.

Kamelya Kurulumu İstanbul

İstanbul’da yaşıyorsanız, birçok kamelya kurulum firmasının olduğunu biliyorsunuz demektir. Bahçenize kamelya yaptırmaya karar verdiğiniz anda, size uygun ve alanında profesyonel olan kamelya kurulum firmalarından fiyat teklifi alabilirsiniz. Unutmamanız gereken nokta, ucuz fiyat her zaman için iyi değildir. Kamelyanın malzeme kalitesi, kurulum sırasındaki özen, özel tasarımlara verilen hizmet gibi birçok nokta fiyatı doğrudan etkilemektedir. Kararınızı verirken, daha önce yaptırmış olan müşteri yorumlarını mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. İstanbul içerisinde Anadolu yakasında, Beykoz, Üsküdar, sancaktepe, Kadıköy gibi çeşitli ilçelerde firmamız sizlere hizmet vermektedir.

Kamelya Kurulum Hizmeti

Kamelya bahçenizin en önemli peyzaj ögesi olacaktır. Bu nedenle kurulum işleminin kamelya üzerinde hiçbir hasar olmadan, özenle gerçekleştirilmesi gereklidir. Kamelya kurulum hizmetini, bizlere ulaşarak detaylı olarak öğrenmeniz mümkündür. Kamelya kurulumu, çeşitlerine göre farklı özeni beraberinde getirebilir. Ama genel olarak benzer niteliklerdedir.

Kamelya kurulumunun ilk aşaması, yapılacak olan zeminin düzlenmesi ve beton dökme işlemi gerçekleşecekse sert ve düz bir zemin oluşturulmasıdır. Daha sonra kamelya ayakları zemine dikilir, üst kotta ayaklar birbiriyle birleştirilerek çerçeve yapılır. Bundan sonraki aşamada, çatı kısmı oluşturulur. Bu şekilde iskelet tamamen ortaya çıkmış olur.  Çatının üst yüzeyi tamamen kapatılarak, kamelyanın ana gövdesi ortaya çıkartılmalıdır. Bundan sonra, kamelyanın çevresi kapatılarak isteniyorsa boyama işlemi gerçekleştirilir. Son olarak kamelya içinde yapılacak olan oturma alanı müşterinin isteğine göre düzenlenerek işlem tamamlanmaktadır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi - Saat 8.00 - 19.00
Pazar Kapalıyız
Adresimiz
İstanbul - Ataşehir
Telefon Numaramız
0 - 542 512 17 29
BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
e-Mail Adreslerimiz
iletisim@catiustasiyim
destek@catiustasiyim