Kule Çatı Ustası

5 Mayıs 2020by admin0

Kule çatı, uygulaması zahmetli olan çatı çeşitlerinden bir tanesidir. Kule çatı yapımında, iyi bir usta oldukça önemlidir. Kule çatı ustası sizlere alanında uzman olduğu için, çatı yapımı çatı tamiri gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Kule çatı yapımında, özellikle uzman kadroyla çalışmanızı tavsiye etmekteyiz. Birçok usta doğru hizmeti vermediği için, kullanıcılar ileride sorun yaşamaktadır. Kule çatı ustalarımız sizlere en doğru hizmeti vereceklerdir.

Çatı sistemleri en başta yapılırken, standartlara uygun bir şekilde yapılırsa daha sonrasında bina sakinlerine oldukça katkısı bulunur. Çatı sistemlerinde yalıtım çok önemlidir. İyi yapılmış bir yalıtım sayesinde enerjiden tasarruf edilir. Enerji tasarrufu faturalara yansıyarak uzun yıllarda kazanç sağlamaktadır.

Kule Çatı Nedir

Çatı, binayı yağmur, kar güneş gibi atmosfer etkisinden koruyan temel bir bileşendir. Yapılar için, çatının önemi büyüktür. Aynı zamanda yapının estetik dokusunu da çatı sistemi tamamlar. Bir bina ne kadar güzel olursa olsun, çatısı kötüyse göze çirkin gelecektir. Kullanım konforunun haricinde, çatının sağlam olması estetik yönü de doğrudan etkiler. İnsan doğası gereği beğenmek ve beğenilmek istediği içinde estetiğe önem vermektedir. Kule çatılar göze oldukça hitap etmektedir. Kule çatı genellikle kare, düzgün çokgen veya daire plan tiplerine uygulanmaktadır. Çatı eğimleri düz veya kavisli olarak bir noktada birleşmektedir. Kule çatının bakımı düzenli aralıklarla yapıldığı takdirde çok uzun yıllar kullanıma hazırdır.

Kule Çatı Fiyatları

Kule çatının fiyat aralığı oldukça geniştir. Müşterinin özel isteklerine göre de değişiklik gösterir. Kullanılacak alanın iklimsel özellikleri, yapının büyüklüğü, hangi yalıtım sistemlerinin uygulanacak olması gibi durumlar fiyatı doğrudan etkiler. Fiyat konusunda doğru bir bilgiye ulaşmanız için, kule çatı ustasıyla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. İstanbul’da Üsküdar, Tuzla, Pendik, sancak tepe gibi çeşitli ilçelerimizde kule çatı ustalarımız sizlere hizmet vermek için hazırdır.

Kule Çatı Sistemleri İstanbul

Ülkemizde uygulanmakta olan birçok çatı çeşidi vardır. Kule çatı çeşidi bunlardan bir tanesidir. Türkiye’nin çatı sistemler konusunda en çok geliştiği ülke İstanbul’dur. İstanbul’da bulunan çeşitli çatı firmaları vardır. Kule çatı sistemleri ince işçilik gerektirir. Aynı zamanda bütün standartlara uyularak işlemler gerçekleştirilmelidir. İstanbul’daki çatı firmamız sizlere kule çatı sistemleri konusunda destek sağlamaktadır. Kule çatı geometrik plan tiplerine kolayca uygulanmaktadır.

Çatı sistemleri yapım aşamasında mutlaka uzman ustalardan destek alınması gerekir. İstanbul’da ustayım diye insanları kandıran birçok yetkisiz kişi mevcuttur. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına iyi bir araştırma yapmanızı önermekteyiz. Ustaların çeşitli referansları ve belgeleri sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Çatınızı uzun süre kullanmak ve mağdur olmamak adına sizlere anlattığımız bu noktalara hassasiyet gösterirseniz sıkıntı yaşamazsınız.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi - Saat 8.00 - 19.00
Pazar Kapalıyız
Adresimiz
İstanbul - Ataşehir
Telefon Numaramız
0 - 542 512 17 29
BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
e-Mail Adreslerimiz
iletisim@catiustasiyim
destek@catiustasiyim