Sancaktepe Çatı Ustası

22 Nisan 2020by admin0

Havaların ısınmasıyla beraber, çatı tamiri mevsimi de gelmiş bulunmaktadır. Çatı evin temel taşıdır. Koruyucu görev üstlenmekte olan çatı üzerinde meydana gelen sorunlar, evin bütününü doğrudan veya dolaylı yoldan etkilemektedir. Çatıdaki sorunlar giderildiğinde beraberinde birçok sorunu da çözmüş olacaksınız. Sancaktepe çatı ustası, işini titizlikle yaparak, sizlere doğru hizmeti vermektedir. Ustalarımız alanında uzman, müşteri memnuniyetine çok önem veren, her zaman için işini doğru standartlara göre uygulayan bireylerden seçilmiştir. Çatınızı gözünüz kapalı bir şekilde Sancaktepe çatı ustasına teslim edebilirsiniz. İstanbul’daki hemen hemen bütün ilçelere hizmetini esirgemeyen bir kadromuz bulunmaktadır.

Çatı Tamiri Hangi Aşamalardan Geçer 

-Çatınızda oluşan problemler gözünüze çarptığında, zaman kaybetmeden Sancaktepe çatı ustasına başvurmanız gerekir. Sizin ustalarımızla kuracağınız iletişimin ardından, kadromuzda bulunan yetkililer çatı üzerinde keşif yapmaya gelecektir. Keşif işlemi düzgün bir şekilde tamamlandıktan sonra, sizlere fiyat teklifi sunulmaktadır. Sunmuş olduğumuz fiyat sizin bütçenize uyuyorsa, sizi çatı sorunundan hemen kurtarmak için tamir işlemine başlamaktayız.

-Çatı tamirine, sorunların tespitinin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesiyle başlanır. Sorunlar uzman kişiler tarafından doğru tespit edildiğinde, çok kısa süre içerisinde sizleri mağduriyetten kurtarırız. Sancaktepe çatı ustası, sizlere bu konuda da düzgün bir hizmet sağlamaktadır. Çatı tamirini en kısa sürede bitirmeye çalışırken, aynı zamanda kaliteli iş yapmayı prensip olarak benimsemektedir. Standartlara uygun malzemeler kullanarak, bütün detayları göz önünde bulundurup işlemleri gerçekleştirir.

Hizmet verdiğimiz Yerler..

  • Konutlar
  • Dükkanlar
  • Büyük İş yerleri
  • Vilallar

-Çatı tamiri tamamlandıktan sonra, müşterilerimize sorunsuz çatılarını teslim etmekteyiz. Kullanıcılardan, belirli bir tamir süre çatı altında yaşayıp sorunların bitip bitmediğini tekrar bizlere bildirmelerini isteriz. Müşteri memnuniyeti bizler için her şeyden daha önemlidir.

-Sağlam ve sorunsuz bir çatı, huzurlu bir yuvayı temsil etmektedir. Bina sistemindeki diğer bütün elemanlar ve çatı, evinizi mevsimsel etkilerden koruyacak, rutubet oluşumu gibi huzursuz edici ve sağlıksız durumları ortadan kaldıracaktır. Çatınızda herhangi bir sorun görmüyorsanız bile, düzenli olarak kontrol ettirmeniz son derece önemlidir. Ufak bakımları yapılmış olan çatıların çok büyük tadilatlara gerek duymadığını bilmekteyiz. Sancaktepe çatı ustası sizler için düzenli çatı bakımı hizmeti de sunmaktadır.

Ümraniye ve Tuzla bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi - Saat 8.00 - 19.00
Pazar Kapalıyız
Adresimiz
İstanbul - Ataşehir
Telefon Numaramız
0 - 542 512 17 29
BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
e-Mail Adreslerimiz
iletisim@catiustasiyim
destek@catiustasiyim