Ümraniye Çatı Ustası

22 Nisan 2020by admin0

Ümraniye Çatı tamiri, detay ve kapsak gerektiren bir uygulamadır. Hiçbir sorun olmasa bile, çatıların her yıl düzenli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Kontrol işlemini alanında uzmanlaşmış olan Ümraniye çatı ustası gerçekleştirmelidir. Bilgi ve tecrübe sahibi olmayan insanların yapmış olduğu kontrol işe yaramayacaktır. Çatının önemli bölümlerinin 5-6 yılda bir olarak yenilenmesinde fayda vardır. Onarılması gereken bölüm miktarı fazla olan çatıların, tamamen yıkılıp, tekrar yapılması daha doğru olacaktır. Çatı binanın temeli kadar öneme sahiptir.

Genel İşlerimiz:

  • Çatı Tamiri
  • Oluk Tamiri
  • Çatı Aktarma
  • Çatı İzalasyonu
  • Diğer İşler…

Çatılarınızda meydana gelen herhangi bir sorunu çözmek için Ümraniye çatı ustasına ulaşabilişiniz. Çatı sektöründe yılların birikimine sahip olan ustalarımız, çatınızı en kısa sürede onaracaktır. Hereksin evi kendi için çok özeldir. Yılların birikimi neticesinde alınan evler depreme kurban gitmemesi adına, bütün standartlara uyularak yapılmalıdır. İnsanlar gününün çok büyük bir kısmını evlerinde geçirmektedir. Su sızıntısı, çok sıcak olması veya tam tersi çok soğuk olması gibi sorunları doğuran çatı, insanların ergonomisi için önem taşımaktadır. Evde bulunan sorunların çok büyük bir kısmı çatıdan kaynaklıdır. Bu nedenle iyi bir çatı konforlu bir hayatı temsil eder.

Çatı Tamiri İşine Nereden Başlamak Gerekir?

Tamir işine öncelikle, çatınızın teknik özelliklerine bakılarak başlanır. Bunun sebebi, çatıların çok farklı malzeme ve stillerde inşa edilebiliyor olmasıdır. Çatının sorunlu olan bölgelerinin çözüme kavuşması için önceden tespit edilmesi gerekmektedir. Çünkü sorun olmayan bölgelerde uğraşmak hem masraf, hem de zaman kaybı olacaktır. Tamir isteyen kısımların önceden belirlenmesi önemli bir konudur.

Çatı Tamiri Yapımı

Çatı Tamiri işlemi yapılması gereken bölümler tespit edildikten sonra, çatı iskeleti elden gerilmelidir. İskeleti sorunlu olan bir yapının, çatısının tamir edilmesi bir anlam ifade etmeyecektir. Binanın bütün çatısı, iskelet üstünde yükselir. Sağlam bir çatı iskeleti her şeyden daha önemlidir. Bütün bu işlemlerden sonra, çatı örtü malzemesinin hasarlı olan kısmı tamir işlemine başlanabilir. Ustalarımız bu konuda şaheser çıkaracaklardır.  Sonraki işlem, çatı örtüsü tamiridir. Daha sonra bacalar, su dereleri, baca dipleri gibi çatının diğer kısımları tamir edilir. En son yalıtım işlemi tamamlanır.

Sancaktepe ve Ümraniye Bölgesin’de aktif olarak hizmet vermeye başladık.  

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi - Saat 8.00 - 19.00
Pazar Kapalıyız
Adresimiz
İstanbul - Ataşehir
Telefon Numaramız
0 - 542 512 17 29
BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
e-Mail Adreslerimiz
iletisim@catiustasiyim
destek@catiustasiyim