Sultanbeyli Çatı Ustası 0542 512 17 29

30 Haziran 2020by admin0

Sultanbeyli çatı ustası hizmetimizi, Sultanbeyli’de bulunan yapılarınız için Çatıustasıyım firması olarak sizlere sunuyoruz. Çatılar yapıların en önemli unsurlarıdır. Çünkü çatı yapıyı güneşin yakıcı etkisinden, yağmurun neminden ve karın baskısından korur. Bu sayede yapı doğa olaylarından daha az zarar görür. Bununla birlikte kullanım ömrü uzar. Bir yapının çatısındaki herhangi bir hasar ya da bozulma çatının içeriye nem almasına sebep olur. Bu nem zaman içerisinde yapının duvarlarına işler ve geri dönüşü olmayan zarar verici etkiler yaratır. Örneğin ciddi rutubet sorunları ve neme bağlı dökülmeler, çökmeler meydana gelebilir. Bazı durumlarda çatının sağlam olmaması yapının geri dönüşü olmayan hasarlar almasına dahi sebep olabilmektedir. Tüm bunların önüne geçmek için sizlere en kaliteli çatı bakımı, onarımı ve yeniden yaratma hizmeti sunuyoruz.

Sultanbeyli çatı ustası hizmetimizi sizlere sunarken, işinde uzman bir ekiple çalışıyoruz. Bu sayede işler hem hızlı hemde pratik bir şekilde ilerliyor. Aynı zamanda işlerimizde en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu durumda da yaptığımız işler hem uzun ömürlü oluyor hemde sizlere tekrar tekrar sorun çıkarmıyor. Çatı bakımları düzenli aralıklarla yapılmadığında, çatıda meydana helen hasarlar ya da zaman içerisinde yıpranan kısımlar fark edilemez. Bu durum da ilerleyen zamanlarda daha ciddi sorunlar meydana getirir. Örneğin çatının bir yerinde bulunan hasar yüzünden gevşemesi, daha büyük hasarlar almasına sebep olur. Yapının korunması ve içerisinde güvenle zaman geçirmek için çatı bakımları düzenli aralıklarla uzman kişiler tarafından yapılmalııdır.

  • En Uygun Fiyat garantisi 
  • Kaliteli malzeme tedariği
  • İş güvenliği ve çevre güvenliği 
  • Usta ekip 

Çatı Bakım Ve Tadilatını Nasıl Yapıyoruz ?

Sultanbeyli çatı ustası hizmetimizden faydalanmak için bizim ile iletişime geçtiğinizde, sizlerin bulunduğu konuma uzman ekibimiz ile ulaşıyoruz. Bu alanda uzman ekibimiz gerekli olan tespitleri yapıyor. Ardından alanda kullanılacak olan profesyonel ekipmanlar ve en kaliteli malzemeler buraya getiriliyor. İşlemler son derece pratik ve hızlı bir şekilde yapılmakta olup sizlerinde zaman kaybı yaşamasının önüne geçmek amaçlanmaktadır. Bu sayede günlerce belkide haftalarca beklemenize gerek kalmadan çatıda yaşanan sorunlar tamamen ve kalıcı olarak ortadan kalıyor. İşlerin büyüklüğüne göre zaman değişiklik gösterse dahi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı amaçlıyoruz. Sizlerin zaman ve para kaybı yaşamaması ve sizlere olabilecek en doğru hizmeti sunmak bizler içinde önemli. Sizlerin en doğru hizmeti aldığınızdan emin olarak ve sunduğumuz çatı hizmetlerinin uzun ömürlü olmasını sağlayarak çatılarınızın ve dolayısı ile yapılarınızın kalitesini artırıyoruz. Özellikle iş ve yaşam alanlarında çatılar doğru bakım ve onarımdan geçmez ya da çatı henüz yapılırken doğru işlemler uygulanmazsa zaman içerisinde kalıcı ve geri dönüşü olmayan sonuçlar ortaya çıkar. Firmamız öncelikle bu gibi olumsuz durumların yaşanmamasını ve sizlerin para, zaman, emek kaybı yaşamamasını sağlamaktadır. Sultanbeyli çatı ustası hizmetimiz sayesinde çatılar daha güvenli bir hal alacak. Bununla birlikte içerisinde çalışan ya da yaşayan sizlerde daha güvenli ortamlarda bulunacaksınız.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi - Saat 8.00 - 19.00
Pazar Kapalıyız
Adresimiz
İstanbul - Ataşehir
Telefon Numaramız
0 - 542 512 17 29
BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
e-Mail Adreslerimiz
iletisim@catiustasiyim
destek@catiustasiyim