Pendik Çatı Ustası

24 Nisan 2020by admin0

Çatılar yapıların en üst elemanını oluşturmaktadır. Binayı herhangi bir hava durumunun oluşturabileceği hasarlardan korumakla görevlidir. Nem, sıcaklık gibi durumları önleyerek, konforlu bir yaşam alanına sahip olma imkânını sunmaktadır. Çatıları iki kısımda incelemek mümkündür. Bu iki kısım taşıyıcı ve çatı kaplaması olarak adlandırılır. Çatının taşıyıcı kısmı, malzemeye bağlıyken kaplama malzemelerin cinsine bağlı olarak değişmektedir. Pendik çatı ustası, çatınızda oluşan tüm sorunları çözebilmektedir. Çatı sayesinde evlerde konforlu bir yaşam oluşturulur. Çatıya gerekli önemi veren kullanıcılar, binanın diğer bölümlerinde de sorun olmadığını söylemektedir. Çatıdaki sorun, birçok noktada olumsuz etki göstermektedir. Bu nedenle çatınızdaki sorunları güvendiğiniz bir çatı ustası yardımıyla vakit kaybetmeden çözmelisiniz.

Çatı Onarımındaki Önemli Noktalar

1- Çatı tamiri gerçekleştirilirken, kesinlikle kullanılan malzemeler kaliteli olmalıdır. Malzemeler CE belgeli veya TSE belgeli olmalıdır.

2 – Çatı tamir işlemi sırasında kullanılacak olan kaplama veya yalıtım malzemeleri, proje ve içerisinde bulunan bütün detaylar dikkate alınarak kullanılmalıdır. Çok fazla ayrıntı gözükmüyorsa, mutlaka malzeme üreticilerin vermiş olduğu kullanım kılavuzu dikkate alınmalıdır.

3 – Çatı tadilatı sırasında görev alan bütün bireyler, kişisel korunumuna özen göstermeli ve her türlü tedbiri yönetmeliğe uygun olarak uygulamalıdır. İş kazalarına sebebiyet vermemek adına oldukça önemli bir durumdur. Uygulama esnasında şaloma kullanılacaksa, mutlaka yangın tüpü olmalıdır.

4 – Çatı onarımında bir önemli diğer durum ustanın becerisidir. Çatınızı alanında uzman, güvenli ellere teslim etmelisiniz.  Pendik çatı ustası, sizlere bu konuda tüm samimiyetiyle yardımcı olacaktır. Doğru bir usta seçimi, sürecin hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Ülkemizde bu konuda bilgi ve beceri sahibi olmayan bir çok insan ustayım demektedir. Fakat sizi de evinizi de mağdur etmektedir. Bunun için önceden referansları olan, işinde başarı sahibi olan bilgi ve becerisi doğrultusunda sizi tatmin edebilen usta seçimi yapmanızı önermekteyiz.

5 – Çatının çeşidine göre tamir yöntemleri değişmektedir. Pendik çatı ustası, sizin çatınızın analizini yaparak doğru bir tamir yöntemiyle sorunu ortadan kaldıracaktır. Sizlere sorunsuz bir çatı hizmeti vererek, evinizde huzurlu oturmanızı sağlayacaktır.

Sancak Tepe ve Tuzla‘da Çatı Tamir İşlerimiz Halen Devam Etmektedir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi - Saat 8.00 - 19.00
Pazar Kapalıyız
Adresimiz
İstanbul - Ataşehir
Telefon Numaramız
0 - 542 512 17 29
BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
e-Mail Adreslerimiz
iletisim@catiustasiyim
destek@catiustasiyim