Veranda Çatı Ustası

9 Mayıs 2020by admin0

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, veranda mevsimi de başlamıştır. Yüksek katlı yapıların kasvetinden bunalan insanların hayali tek katlı müstakil yeşillikler içinde bir ev olmuştur. Doğa insan psikolojisine her zaman için iyi gelmiştir. Günümüzde müstakil bahçeli bir evde veranda ya sahip olmak büyük bir lükstür. Veranda tasarımı da çok önemlidir. Yapı içerisinde yaşayacak olan bireylerin kullanım alanlarına uygun olarak veranda yapılmalıdır. Bir grup insan veranda da doğa ve kendisiyle baş başa kalmak isterken, başka bir grup insan da kalabalık arkadaş grubuyla veranda altında hoş vakit geçirmenin hayalini kurar. Bu noktada müşteri isteklerine göre çalışmak oldukça önem taşır. Veranda çatı ustalarımız bahçenizin keşfini yaptıktan sonra, sizin bütün isteklerinizi dikkate alarak veranda yapımını gerçekleştirmektedir.

Veranda sahibi olan bireylerin daha mutlu olduğunu görmekteyiz. Sizlerde kendiniz ve ailenizin mutluluğu için imkânınız varsa hemen bir veranda sahibi olmalısınız. Bahar aylarında çiçeklerin açmasıyla birlikte doğa içerisinde vakit geçirmek muhteşem olacaktır. Veranda çatı ustasının becerisi ve ilgisiyle harika bir veranda sizler bekliyor. Günün büyük bir çoğunluğunu geçirmeniz için, kullanım amacınıza göre özel olarak tasarlanacak olan verandanıza bayılacaksınız.

Veranda Çatı Ustası İstanbul

İstanbul’da birçok çatı firması veranda çatısı konusunda hizmet vermektedir. Bahçesi olan bireyler çatı firmalarından destek alarak veranda hayaline kavuşacaktır. Verandanın düzgün ve kullanışlı olması için, çatı ustasının profesyonelliği oldukça önemlidir. İstanbul ilinde hizmet veren çatı firmamızdan destek alabilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmet verirken, sürecin hızlı ve doğru bir şekilde ilerlemesini sağlamaktayız.

Anadolu yakasında bulunan Maltepe, Pendik, Tuzla gibi ilçelerimizde bulunan firmalarımız sizlere hizmet vermek için bekliyor. Çatı ustalarımız sizlerin talebi doğrultusunda bahçenize gelerek keşif yapacaktır. Sonrasında en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılacak olan verandanız için sizlere en uygun fiyat teklifini verecektir. Kabul etmeniz durumunda hemen çalışmalara başlanır.

Veranda Çatı Modelleri

Veranda çatıları genellikle ahşap olmakla birlikte, müşterilerimizin zevk ve isteklerine göre değişmektedir. Bazı durumlarda veranda üzerinden gökyüzünü görmek isteyenler için ışıklık açılabilir. Verandanın üstünü kullanım durumuna göre açıp kapatmak isteyenler için pergole sistemini önermekteyiz. Tamamının cam olup daha saydam bir mimari isteyen müşterilerimizde mevcut. Kişinin özel isteklerine göre veranda çatısında seçeneklerimiz çok geniş. Siz yeter ki nasıl bir şey istediğinizden emin olun ve gerisini ustalarımıza bırakın.

Veranda Çatı modelleri bahçenin büyüklüğüne göre değişir. Genel olarak yaptığımız modellerde, yapı ile bir bütünlük oluşturmasına önem vermekteyiz. Bu nedenle her bahçe için farklı model çözümlerini müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimiz aralarından en beğendiğini seçerek bahçelerine uygulamamızı istemektedir. Kapalı veranda çatı tipini, tıpkı bir balkon gibi kullanabilmeniz mümkündür. İçerisine uygun döşeyeceğiniz bahçe mobilyalarıyla keyifli zaman geçirebileceğinize emin olabilirsiniz. Üzerine heybetli bir ahşap çatı ve altında ahşap sütunlar muhteşem bir estetik katacaktır. İstendiği durumlarda veranda çevresi de kapatılabilmektedir. Başka bir seçenek olarak sütunların yanına bir perde takılarak, gereken durumlarda mahremiyet sağlanabilir.

Veranda Çatı Kaplama

Verandanın çatı kaplama malzemesi oldukça önemlidir. Çatı kaplamaları düzgün bir malzeme kullanılırsa iyi bir yalıtım sağlar. Çatının üzerinde bulunan malzeme genel olarak estetik görünüm sağlamaktadır Çatı için genellikle metal, siyah PVC kullanılmaktadır.

Müşterinin zevk ve isteklerine göre şeffaf plastik panel veya kiremit gibi malzemelerde sıklıkla kullanılır. Dış mekân üzerinde kullanılmak için,  her zaman paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olan bağlantı elemanları kullanılmalıdır. Maliyet açısından biraz artış gösterse de dayanıklılık açısından çok memnun kalacaksınız.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi - Saat 8.00 - 19.00
Pazar Kapalıyız
Adresimiz
İstanbul - Ataşehir
Telefon Numaramız
0 - 542 512 17 29
BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
e-Mail Adreslerimiz
iletisim@catiustasiyim
destek@catiustasiyim