Beykoz Çatı Ustası 0542 512 17 29

26 Nisan 2020by admin0

Bahar mevsimi, Beykoz çatı tamiri Firması açısından Çatı Tadilatına en uygun gördüğü mevsimlerden bir tanesidir. Yapının en önemli kısmı çatıdır. Çatı bir evi oluşabilecek herhangi bir doğa olaylarından korumaktadır. Çatıda oluşan sorun, evin çeşitli bölgelerini de etkilemektedir. Bu nedenle çatınızda bir sorun bulunuyorsa, aksatmadan kısa süre içerisinde çözmenizi tavsiye etmekteyiz. İstanbul Avrupa yakasında, Beykoz’da çatı ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçerek çatı tamirine başlamalısınız. Çatıda bulunması gereken bütün yalıtım işlemlerini kusursuz olarak gerçekleştirmekteyiz.

Kapalı spor merkezleri, çeşitli hizmetlerde faaliyet gösteren fabrika çatıları, hangar ve depo çatıları, endüstriyel çatı kaplamaları, askeri lojmanlar, hastaneler, okullar, alış veriş merkezleri gibi birçok yapı kategorisinde hizmet satın almanız mümkündür. Çatı tamirinde, her türlü bina türünde Beykoz çatı ustası sizlere kusursuz hizmet sunmaktadır.

Çatı Tamiri Nasıl Yapılmaktadır? 

Çatı tamiri işi öncesinde, Beykoz çatı ustası firma yetkililerimiz tarafından keşif işlemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Keşif işleminin ardından sizlere bir fiyat teklifi sunumu yapmaktayız. Onay vermeniz durumunda sizin çatınız için düşündüğümüz en uygun tamir işlemi gerçekleştirilmeye başlanır. Yapmış olduğumuz bütün işlemler garantilidir.

Çatı Tamiri Uygulanan Çatı Tipleri Nelerdir?

Çatı üzerindeki malzemenin türü, panel, saç, atermitse ve henüz işlevini tamamen kaybetmemişse, çatı tamiri uygulanmaktadır. Çatı tamiri uygulamaları hemen hemen her çatı tipine uygulanması mümkündür.

Çatı Tamiri Yaptırmazsak Ne olur?

Çatının temel görevi, yapıyı genel olarak korumaktır. Binanın en üst katmanını oluşturan çatı, en önemli bölüm olarak bilinmektedir. Çatı üzerinde oluşan herhangi bir aksaklık tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük sorunları beraberinde getirmektedir. Bu gibi durumlara maruz kalmamak adına, çatıda oluşan sorunların kısa süre içerisinde çözülmesini tavsiye etmekteyiz. Çatı rüzgâr, kar yükü, yağmur, fırtına gibi doğal mevsimsel durumlara hazırlıklı olmalıdır. Çatı tamiri zamanında yapılmazsa, kolon ve kirişlere duvarlara oldukça zarar verecektir. Çatının su sızdırması gibi durumlarda rutubet sorunu gözlere çarpmaktadır.

Çatı Tamiri Ne Kadar Sürer?

Çatı tamirinin süresi, çatıda bulunan hasara göre değişiklik göstermektedir. Genellikle Beykoz çatı ustası işini en kısa süre içerisinde, titizlikle gerçekleştirmektedir. Çatı tamirinin süresi, başvurduğunuz çatı tamir firmasına da bağlıdır. Bu nedenle çatı tamirinizi yaptırmadan önce iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi - Saat 8.00 - 19.00
Pazar Kapalıyız
Adresimiz
İstanbul - Ataşehir
Telefon Numaramız
0 - 542 512 17 29
BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
e-Mail Adreslerimiz
iletisim@catiustasiyim
destek@catiustasiyim