Üsküdar Çatı Ustası 0542 512 17 29

30 Haziran 2020by admin0

Çatıustasıyım,  uzun yıllardır uzman personeliyle beraber her büyüklükteki çatı işini Üsküdar Çatı Ustası olarak yerine getirmektedir. Yıllardır kullanımdan kaynaklı, uygunsuz hava şartları kaynaklı ya da farklı bir sebepten dolayı çatınız hasar görmüş olabilir. Böyle bir durumda profesyonel Çatı  bir hizmet sunan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Deneyimli personelimiz öncelikle ücretsiz keşif hizmetiyle çatınızı incelemekte ve hasar tespiti yapmaktadır. Daha sonra tecrübeli ustalarımız çatınız için gerekli işçilik hizmetiyle onarım işlerini veya tekrar yapım işlerini gerçekleştirecektir.  Üsküdar çatı işleriniz için deneyimli bir kadrodan 7/24 bir hizmet anlayışı ile hizmet almak isterseniz  bizi arayabilirsiniz.

Üsküdar Çatı Ustası Hizmeti

Bir evin ya da iş yerinin çatısının en önemli görevi mekanı sıcak, soğuk, rüzgar, yağış  gibi doğa olaylarından korumaktır. Bu durum özellikle çatı altında oturanlar yani üst katta oturanlar için daha önemlidir. Yağmur veya farklı bir nedenden dolayı çatı su sızdırıyorsa görevini yapmıyor demektir. Bu durumda çatı tamirine ihtiyaç duyulur ya da çatının mevcut durumuna göre tekrar yapılması gerekebilir. Fakat çatı tamiri ya da yeniden yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok durum bulunmaktadır.Dikkat edilmesi gereken bu durumlar ise;

  • Çatı tamiri yapılırken zarar görmemiş malzeme tekrar kullanılabilir. İşi yapacak olan firma, müşterisine gerekli olan masraf dışında fazla masraf çıkartılmamalıdır.
  • Çatı tamirinde kullanılacak olan malzemenin çatıya birebir uygun yani tamamlayıcı bir malzeme olması gerekmektedir. Ayrıca tamir işleminde yine çatıya uygun ekipman kullanımına dikkat edilmesi gerekmektedir.
  • Çatı tamirinde kullanılacak malzemeler ve ekipmanlar TSE ya da CE standartlarına uygun olmalıdır.
  • Çatı tamiri sırasında ustalar, iş sağlığı ve güvenlik hususlarına dikkat ederek hem kendi güvenliklerini hem de çatı güvenliğini tehlikeye atmadan çalışmalıdırlar.
  • Çatının yapılan keşif doğrultusunda eğer yenilenmesi gerekiyorsa yeniden yapılması gerekmektedir. Çatının özelliklerine göre yeni ve bölgenin hava koşullarına uygun malzemenin ve ekipmanın kullanılması gerekmektedir.
  • Eğer çatı yenileme işlemleri sırasında çatı izolasyon işlemi de yapılacaksa kullanılacak olan malzemenin ısı yalıtımına uygun olması gerekmektedir.

Yukarıda bahsettiğimiz çatı işlerini hem kendi güvenliğiniz hem de bütçeniz için alanında uzman bir firmaya yaptırmalısınız. Firmamız Çatıustasıyım ,uzun yıllardır bu işleri müşterisini düşünerek büyük bir özveriyle yerine getirmektedir. Siz de Üsküdar Çatı Ustası hizmetini firmamızdan almak isterseniz biz yardıma hazırız.

Üsküdar Çatı Ustası Hizmet Fiyatları

Çatıustasıyım, uzun yıllardır çatı işleriyle alakalı tüm hizmetleri  Uygun fiyatları ile büyük bir başarıyla yerine getirmektedir.   Profesyonel bir kadroyla hizmet sunan firmamız Üsküdar Çatı Ustası olarak kaliteli bir hizmet anlayışla hareket etmektedir. Firmamızda çatı ustası hizmet fiyatları ise kullanılan malzemelerin özeliklerine, işin büyüklüğüne göre yani verilecek hizmetin aşamalarına göre belirlenmektedir. Uygun fiyat politikalarından hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyetini kendisine politika edinmiştir. Siz de uzman bir çatı ustası arıyorsanız web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi - Saat 8.00 - 19.00
Pazar Kapalıyız
Adresimiz
İstanbul - Ataşehir
Telefon Numaramız
0 - 542 512 17 29
BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
e-Mail Adreslerimiz
iletisim@catiustasiyim
destek@catiustasiyim