Çardak Kurulumu

30 Nisan 2020by admin0

Güzel havaların gelmesiyle birlikte, evlerimizin dışında serin bir alana ihtiyacımız vardır. Bol oksijen alabileceğimiz yeşil alanları güzelleştiren çardaklar oldukça hoştur.  Güneşin tadına varmak isterseniz, evinizin bahçesinde, balkonunda ya da verandasında hemen bir çardak sahibi olmalısınız.  Çardak yapımı genel olarak zor gibi gözükse de, çeşitlerine göre oldukça pratik olduğunu söyleyebiliriz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde istediğiniz alana, beğenmiş olduğunuz çardak modelinin kurulumunu kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebiliriz.

Bahçe Çardak Kurulumu

Yaz aylarında keyfini çıkarttığınız bahçenize birde çardak ekleyerek taçlandırmalısınız. Bahçenizin istediğiniz bir bölümüne çardak kurulumu sağlayabiliriz. Çardağınızda, sevdikleriniz insanlarla birlikte hoş sohbet ederek vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda yağmur yağdığında, doğa ve yağmur eşliğinde kendinizi dinlendirebileceğiniz bir alanı sizlere sunmaktayız. Bahçe çardak kurulumu tahmin ettiğinizden daha kolay ve hızlı bir işlemdir. Eğer çardak hayaliniz varsa ertelemeden model seçmeye başlayınız.

Çardak Kurulumu İstanbul

İstanbul gibi bir metropol şehrinde, çardağınızı koyabileceğiniz bir alana sahip olmak büyük bir şans. Eğer İstanbul’da bahçesi müsait bir alanınız varsa, mutlaka çardağa şans vermelisiniz. Sizlere sunacağımız profesyonel çardak kurulumu hizmeti sayesinde, çok kısa süre içerisinde keyif yapabileceğiniz bir çardağınız olacaktır. Çardak kurulumu hakkında merak ettiğiniz her şeyi iletişim bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

Çardak Kurulumu Örnekleri

Çardak denilince akıllara genelde benzer şeyler gelse de birçok çeşidi mevcuttur. Çardağınızın sizin zevkinize, kullanım alanınıza, bahçenizin özelliklerine göre seçebilirsiniz. Yazımızın bu bölümünde sizlere, çardak kurulumu örneklerinden kısaca bahsetmek istiyoruz.

Ahşap Çardak

Çardağınızın, bahçenizde bulunan ağaçlarla bir bütün olarak gözükmesini istiyorsanız, tamamıyla ağaç malzeme kullanılmış olan çardakları tercih etmenizi önermekteyiz. Masa ve oturma alanındaki detaylarıyla birlikte tamamen ahşap bir çardağa sahip olmak, huzur verecektir. Kullanacağımız ahşabın rengine siz kendi zevkinize göre karar vereceğiniz gibi, tamamen doğal renginde de bırakabilirsiniz.

Yarı Açık Çardak

Çardağınızı adeta yarı açık bir salon gibi kullanmak istiyorsanız, bu çardak örneği tam olarak size göre. Canlı bir renk ile renklendireceğiniz çardak, sizi kendinizi evinizde gibi hissettirecektir. Uzun yemek masalarında keyifli dost sohbetleri sizler için bu çardakta toplanmıştır.

Dört Yanı Açık Çardak

Çardak denildiğinde tamamen dört adet kolondan oluşmuş ve üstü çatılı etrafı açık bir bahçe mobilyası akıllara gelse de, günümüzde çardak modellerinin etrafı genellikle kapatılmakta. Eğer kapalı alana ihtiyacınız olmayacağını düşünüyorsanız. Açık çardaklarda güzel havanın doyasıya tadını çıkartabilirsiniz.

Tekstil Unsuru Çardak

Çardakların etrafının açık veya kapalı olması, tamamen sizin tercihinize göre değişiyor. Çardağın etrafına şık bir perde veya farklı bir tekstil unsuru gererek, istediğiniz zaman açık kullanabileceğiniz çardağınızı istediğiniz zamanda kolayca kapatabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken nokta renklerin uyumudur. Kumaş ile çardak rengi uyumlu olduğunda muntazam bir görüntü ortaya çıkmaktadır.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi - Saat 8.00 - 19.00
Pazar Kapalıyız
Adresimiz
İstanbul - Ataşehir
Telefon Numaramız
0 - 542 512 17 29
BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
e-Mail Adreslerimiz
iletisim@catiustasiyim
destek@catiustasiyim