Kadıköy Çatı Ustası 0542 512 17 29

3 Temmuz 2020by admin0

Çatılar binalarımızın tepe kısmında bulunan ve bina için son derece öneme ve çeşitli özelliklere sahip yapılardır. Yılın belirli dönemlerinde yaşanan kötü hava koşulları nedeniyle tahribata uğrayarak hem estetik olarak kötü görünüme neden olur hem de bina sakinlerine çeşitli sorunlar yaratır. Zaman içerisinde oluşan çökmeler, kaymalar çatının eski sağlığını yitirerek görevini yapamaz hale getirir. Bu nedenle genellikle göz ardı edilen çatı bakım işlemleri, her yıl konusunda uzman ustalarca planlı ve titizlikle yapılmalıdır. Bakımı yapılmayan, onarımı geciktirilen çatılarda ileri zamanlarda daha fazla maddi tutarlara sebep olacak durumları da beraberinde getirir. Bu nedenle bizler Kadıköy çatı ustası hizmeti vererek tüm yaşanan sorunların önüne geçmeyi hedeflemekteyiz.

Çatılarda Yaşanan Ciddi Sorunlar

Binanın en üst katında ikamet eden bina sakinleri çatı sorunlarıyla daha çok karşılaşmaktadır. Özellikle yağmur ve kar yağışı sonrası yaşanan su akıntıları en çok yaşanan sorunlar arasında yer almaktadır. Çatı bakım işlemi yapılmayan binada nem, bakteri oluşumu, tavan ve duvar küfleri gibi birçok kötü durumlar ile karşılaşılır. Bu sorunlar sağlığımızı negatif yönde etkileyerek bozar.

Çatılar, bina sakinleri için ortak kullanım alanı olarak geçmektedir. Bu yüzden yaşanan sorunlar aslında tüm bina sakinlerinin de ortak sorunudur. Aynı zamanda çatıda bulunan sorunlar giderilmez ise ısınma ve soğutma yalıtımlarında koruyuculuk özelliklerini kaybederek verimsizlik teşkil eder. Bu durum daha fazla elektrik kullanmanıza ve yakıt tüketmenize neden olur akabinde ise daha fazla maddi harcamalar yaparak kaba tabir ile cebinizde kapanmayan bir delik açılmasına sebep olur. Bu durumları ortadan kaldırmak, Çatıustasıyım firması olarak bizim en önemli görevimizdir. Deneyimli Kadıköy çatı ustası kaliteli işçilik yaparken, sizlere en cazip fiyatları sunuyor.

Çatı Tamiri, Bakımı ve Önemi

Çatıustasıyım firması olarak siz değerli müşterilerimizin; öncelikle sorunlarını dikkatle dinliyor ve hasar tespiti yapıyoruz. Konusunda uzman, gözlem yeteneği gelişmiş ve bilgi birikimi yüksek Kadıköy çatı ustası desteği vererek çatı tamir ve çatı bakım işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyoruz. Çatı tamir işlemleri yaparken ilk önce çatının yapı özelliklerini inceliyoruz. Daha sonra çatınızda bölgesel olarak hasar tespiti gerçekleştiriyoruz. Belirlenen hasarların onarımı için gerekli olan malzemeleri özenle seçerek, profesyonel olarak çatı tamir işlemlerini sizlere uygun fiyat sunarak gerçekleştiriyoruz. Tüm aşamalarda siz değerli müşterilerimiz ile karşılıklı olarak bilgi alışverişi yapıyoruz. Kadıköy çatı ustası aynı zamanda ilerde oluşabilecek sorunların da önüne geçmek için önlem planı oluşturuyor, çatı sağlığını koruyarak tüm sorunları ortadan kaldırıyor.

Çatınız İçin Daha Fazla Geç Kalmayın, Bize Güvenin

Çatınızda oluşan hasarları vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde eyleme geçerek onarmak, sorunların daha fazla risk teşkil etmemesi için bu konuda yapılabilecek en mantıklı adım olacaktır. Çatıustasıyım firması olarak en önemli amacımız; tüm bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile birlikte iş gücünü birleştirerek, sizlere daha güvenli ve sağlıklı bir yaşam koşulu oluşturmaya çalışmaktır. Bizlerle iletişime geçerek tüm çatı sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi - Saat 8.00 - 19.00
Pazar Kapalıyız
Adresimiz
İstanbul - Ataşehir
Telefon Numaramız
0 - 542 512 17 29
BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
e-Mail Adreslerimiz
iletisim@catiustasiyim
destek@catiustasiyim