Şile Çatı Ustası 0542 512 17 29

3 Temmuz 2020by admin0

Çatı, binanın üst kısmını tamamen kaplayan, güneş ışınlarına, yağmur sularına karşı bina ve binanın içerisini koruyan uygulamalardır. Mimari tasarım, inşaat, mevcut çatı kaplama malzemeleri gibi çatı özellikleri ve uygulamaları ihtiyaç durumuna göre değişiklik göstermektedir. Çatı çeşitleri arasında kırma çatı, fenerli çatı, kombine çatı adında sekiz ayrı farklı tip çatı mevcuttur. Çatıustasıyım firmamız bu çeşit çatılar yapmak için deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözmektedir.

Çatı Ustası Kimdir?

Şile çatı ustası, çatı yapımında tecrübe sahibi ve uzmanlaşmış kişilerin yaptığı uygulamalara ve mevzuatlara sahip kişilerdir. Ülkemizde çatılar fabrika, hastane, ev, cami, okul, bahçe, villa, iş yeri, teras ve balkon üstünü kapatmada kullanılmaktadır. Çatıustasıyım firması olarak, deneyimli çatı ustalarımız ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Şile Çatı Ustası

Şilede görev yapan firmamız tarafından çatı sektöründe hiçbir sorun ile karşılaşmamanız için elimizden geldiğince çalışmaktayız. Bunun için en yeni ve gelişmiş özellikleri kullanmaktayız. Çatı sektöründe var olan çatı standartları arasında firmamız deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile ön plana çıkmaktayız. Çalışma arkadaşlarımız tarafından ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Güvenli çatı işlemleri için hizmet vermekteyiz.

Tüm çatı modellerinde ilk önce ustaya ardından kullanılan malzemelere ihtiyaç vardır. Çatıustasıyım firmamız bu ihtiyacı tam anlamıyla karşılamaktadır. Çatı tasarımına ve projesine göre çatının olduğu konumun iklimi, çatı sisteminde kullanılacak malzeme ve modeller firmamız tarafından belirlenir. Bununla birlikte çatı izolasyonu, çatı aktarma, sıfırdan çatı, kiremit aktarma, çatı oluk ve çatı örtüsü alanlarından hizmet vermekteyiz. Çatıustasıyım hizmetlerimiz hakkında bilgi vermem gerekirse;

Çatı izolasyonu: değer verdiğiniz evlerinizi ısıtmak için gerekli olan ısı korunması sağlayan çatı izolasyonu ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bu işlem çatı yaptırmak kadar bir zorunluluktur. Çünkü yaşadığımız mekanların ısısını korumamız için içerideki sıcaklığın dışarıya çıkmasını en aza indirmemiz gerekir. Yaptığımız bu işlemler sayesinde uzun vadede ev ekonominize yarar sağlamanız mümkündür. Çünkü bu işlemi yaptırdıktan sonra evinizi önceki kadar ısıtmanıza gerek kalmadan eviniz ısısını bu uygulama ile koruyacaktır.

Çatı aktarma: kiremit çatı tamiratı çatının yenilenip, ömrünü uzatmamızı sağlayan bir uygulamadır. Bu tip uygulamalarda yağmur olukları yenilenir, su yalıtımı ve ısı yalıtım gibi işlemler yapılıp çatının tamamı usta tarafından elden geçirilir. Çatı aktarmada çatı modeline ve konuma uygun kiremitin alt su yalıtımı yapılmaktadır. Su yalıtımı için su yalıtım örtüsü veya bu işe yarayan levhalar kullanılmaktadır. Bunların yanında buhar dengeleyici örtüler, tyvek gibi yalıtım ürünleri ya da polyester keçeli membranlar da kullanılabilir.

Çatı örtüsü: evlerin ya da yapıların yağışlardan korunması için çatı örtüleri kullanılmaktadır. Bu yöntem bilindik en eski yöntemlerden biridir. Çatı örtüsü yöntemi yağışları koruduğu kadar yapılara ısı yalıtımı da yapmaktadır. Her iki yöntem içinde çatıya belirli bir eğim vermek gereken sitem oluşturulur.

Firmamız tarafından birkaç uygulamamızdan bahsettik. Detaylar için sitemizi ziyaret edebilir, iletişim numaralarımızdan bizlere en kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi - Saat 8.00 - 19.00
Pazar Kapalıyız
Adresimiz
İstanbul - Ataşehir
Telefon Numaramız
0 - 542 512 17 29
BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
e-Mail Adreslerimiz
iletisim@catiustasiyim
destek@catiustasiyim