Kartal Çatı Ustası 0542 512 17 29

4 Haziran 2020by admin0

Kartal çatı ustası, hizmetimizi Çatıustasıyım firması olarak sizlere sunmaktayız. Çatılar bir binanın olmazsa olmazı ve en çok bakıma ihtiyaç duyan kısmıdır. Çünkü çatılar, yağmur, kar, güneş ve fırtına gibi doğa olaylarına en çok maruz kalan alanlardır. Bundan dolayı çok hızlı bir şekilde hasar görürler. Çatılar yaşam ortamlarımızı ya da çalışma alanlarımızı koruyan alanlardır. Aynı zamanda bir çatı ne kadar sağlam olursa binanın ömrü de o denli uzun olmaktadır. Çünkü çatı binanın nem almasını önler ve nemi binadan uzak tutar. Eğer bina bir kez nem alırsa zaman içerisinde içten içe çürür ve kötü kokular yayarak kullanılamaz bir hale gelir. Tüm bunların önüne geçmek için çatılar mutlaka düzenli aralıklarla kontrol edilmeli ve bakımları yapılmalıdır.

Ustalarımız işinin ehli olan tecrübeli kişilerden oluşur. Bu sayede yapılan işlem sonrasında yenilenen çatınızı uzun yıllar bir sorun çıkmadan kullanabilirsiniz. Havaların ısındığı bu aylar, çatı aktarmak için uygun olan zamanlardır. Yağmurların yağmadığı günlerde, kısa süre içinde sorunlar ortadan kaldırılacaktır. Eviniz ve aileniz için konforlu bir yaşam alanına bu sayede kısa sürede kavuşabilirsiniz. Tamir edilecek her türlü çatı sorunu için ekibimiz hazırdır. Çatı tadilatı dışında, çatı aktarma, çatı tamiri, çatı yenileme, çatı izolasyonu işlemleri için de hizmet vermekteyiz. Fiyat bilgisi almak için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kısa bir süre içinde istediğiniz noktaya ulaşacak olan ekibimiz, gerekli ölçümleri ve hesaplamaları yaptıktan sonra size bir fiyat verecektir. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisi ile gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Kartal Çatı Tamiri

Kartal Çatı tamiri gereken bir ev ya da başka bir yapınız var ise, bu konuda size yardımcı olabiliriz. Tamir edilebilecek olan her türlü çatı için kısa süre içinde çözüm üretebiliyoruz. Çatı tamirinin mümkün olmadığı durumlarda, sizin için en uygun fiyata yeni bir çatı inşa ediyoruz. Çatı tadilatı, çok eski olan ve tamiri mümkün olmayan bazı yapılarda çok daha maliyetlidir. Bu durumun belirlenmesi için öncelikle çatıya çıkılarak, kiremitler kontrol edilir. Kırılan ve eksilen kiremitler tespit edilir. Çatı altındaki yalıtım malzemesi de kontrol edilir. Yalıtım malzemesinde olan sorunlar, yapıya su girmesi ve rutubet oluşması gibi bir çok soruna yol açar. Bu durumda kiremit tamirinden önce yapının çatı izolasyonunun yapılması gerekir. Doğru yapılan izolasyon ile rutubet sorunu olmayan evlerde konfor içinde yaşanır. Siz de evinizde su akması ve rutubet gibi sorunlar yaşıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kabaran duvarlar ve rutubet kokan bir evde kimse yaşamak istemez. Ekibimiz sizin için kısa süre içinde çözümler üretecektir.

Çatı Bakımı Neden Yapılır ?

Çatılar binalar için olduğu gibi içerisinde yaşayan ya da çalışanlar içinde hayati öneme sahiptir. Eğer bir çatı hasar görmüşse ya da bir şekilde bakımları aksatılmışsa ciddi ve kalıcı sonuçlar ile karşılaşılabilir. Örneğin bir yerinden nem alan ya da fırtınada doğrudan hasar gören çatı, binanın içerisinde aldığı nem ile zaman içerisinde çürüyerek daha büyük sorunlara sebep olabilir. Sorunlar büyük olmasa dahi çatı hasarlı ise içeride biriken nem kötü kokulara sebep olacaktır. Çatı bakımı uzmanlık gerektiren bir iştir ve mutlaka işini bilen ustaların eline teslim edilmelidir. Firmamız sizlere işinde öz veri ile çalışan uzman ustalar sunmaktadır.

Çatı Bakımı veya Tamiri Nasıl Yapılır ?

Kartal çatı ustası hizmetimizden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçtiğinizde Kartalda bulunan binanıza uzaman ekibimiz gelir. Herhangi bir hasar varsa tespit edilir. Eğer bir hasar yok ve sadece bakım yapılacaksa uzman ekibimiz çatıda zayıf kalan ya da zaman içerisinde hasar görmesi muhtemel yerleri tespit eder. Bu tespit işlemlerinin ardından kullanılacak araç gereçler ve malzemeler alana getirilir. Ardından işinde uzman ustalarımız işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde yerine getirir. Ustalarımız işinde öz veri ile çalıştığı gibi her zaman sağlamlığı ön planda tutar. Bu sayede uygulana işlemler uzun ömürlü olur. Aynı zamanda uygulanacak işlemler mutlaka hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılır. Bu sayede yaşanacak para ve zaman kaybının da önüne geçilmiş olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi - Saat 8.00 - 19.00
Pazar Kapalıyız
Adresimiz
İstanbul - Ataşehir
Telefon Numaramız
0 - 542 512 17 29
BİZİ 7/24 ARAYABİLİRSİNİZ
e-Mail Adreslerimiz
iletisim@catiustasiyim
destek@catiustasiyim